
Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Centrum Designu Gdynia, we współpracy z UrbanLab Gdynia! Podczas wydarzenia eksperci dyskutować będą o miastach przyszłości, bazując na raporcie wydanym przez UrbanLab Gdynia „Gdynia 2050. Cztery scenariusze przyszłości”, dostępnym TUTAJ.
Spotkanie Dialogi z przyszłością Jak będą wyglądały miasta przyszłości? Rozmowa na przykładzie scenariuszy dla Gdyni
moderatorka: Agnieszka Polkowska
goście: Karolina Thakker, Andrzej Kucner
kiedy? 27.01.2022 | godz. 18:00
gdzie? online
wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy ⮕https://app.evenea.pl/event/dialogizprzyszloscia/
Podczas rozmowy Jak będą wyglądały miasta przyszłości?, chociaż pojawią się także przykłady innych polskich miast, to właśnie Gdynia będzie stanowić punkt odniesienia. Podsumowane zostaną 4 scenariusze przyszłości. Spróbujemy dowiedzieć się, na ile mogą one funkcjonować równolegle oraz, jak plasują się na tle globalnego rozwoju wydarzeń, a także na ile wpływa na nie lokalna rzeczywistość.
Raport Gdynia 2050. Cztery scenariusze przyszłości został sporządzony w ramach realizacji zadania Adaptacja Koncepcji UrbanLab w Gdyni realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.
partnerzy: UrbanLab Gdynia, TRENDSPOT
patroni medialni: Radio Gdańsk, Prestiż, Linia
Strona www głównego organizatora wydarzenia: https://www.centrumdesignu.gdynia.pl/pl/event/jaka-przyszo-czeka-gdyni-spotkanie-online-dialogi-z-przyszoci.html




